Košice v Piešťanech pouze vyhrávali, jdou si po další dvě výhry

KOŠICE. Po úvodních dvou semifinálových zápasech play off Tipsport extraligy je stav série s Košice – Piešťany vyrovnaný.

Zatímco v prvním z nich mohli být spokojeni oceláři (4: 1), druhý vyhráli Piešťanská havrani 5: 3.

Zdobila jejich početná střelba, dobrý pohyb, spolehlivá defenziva a nebezpečné protiútoky. Naopak domácím chyběl pohyb a celkově působily usnutí dojmem.

“Umožnili jsme jim dát čtyři góly a proti takovému mužstvu, které umí hrát defenzivu, se pak těžko otáčí. Pravděpodobně jsme to měli špatně srovnané v hlavách, ale taková facka někdy nezaškodí.Nyní si odpočineme a připravíme se na zápas na piešťanském ledě, “řekl útočník Košic Peter Bartoš.

” Rasta stanu netřeba vinit, protože náš přístup v úvodní dvacetiminutovky byl katastrofální. Potom nás brankáři podrželi, protože jsme mohli ještě inkasovat i více gólů, “řekl Bartoš.

Právě jeho formace společně s Richardem Jenčík a Gabrielem Špilár dělala soupeři největší problémy av obou duelech hýřila aktivitou.

< p> “Takhle bych to nehodnotil, protože play off je io čtvrté formaci. Nemělo by se to hodnotit podle formací, ale pět gólů nemůžeme dostat v domácím prostředí.Musíme si to probrat na videu a pogratulovat Piešťan, “řekl Spilar.

Košice v základní části v Piešťanech třikrát vyhráli.” Řeknu to s pokorou, chceme tam jít po dvě vítězství. Je to jen o nás jak k tomu přistoupíme a o troše štěstí. Netřeba věšet hlavu, “dodal Spilar. Lušňák: Chceme vyhrát oba zápasy

Hokejisté Piešťan odcházeli z Košic spokojeni. Po prohře 1: 4 v prvním zápase podali výkon, kterým zaskočily favorita série.

Od úvodních minut druhého zápasu měli navrch a črtajúce se překvapení nakonec dotáhli do konce. “Ukázalo se, jaké je v play off důležité vstřelit první gól. Nám se to podařilo a odrazu bylo 3: 0 pro nás.Po prvním zápase nám mnoho lidí nevěřilo, “poznamenal útočník Piešťan Tibor Melichárek.

Hosté navíc dokázali vyhnat z branky stanu, po čtvrtém gólu z hokejky Patrika Lušňáka.” V prvním zápase jsme tipování na Bet365 si všimli, že stane naše střely vypadávaly. Tehdy jsme však příliš nestříleli, co jsme do druhého zápasu chtěli zlepšit. V druhém setkání jsme zvýšili počet střel a Bet365 sázení live padalo nám to, “uvedl Lušňák.

” Bude na nás, jak se s košickou hrou vyrovnáme, ale doufám, že divákům ukážeme, že i doma umíme hrát.Určitě však chceme vyhrát oba zápasy, “dodal Lušňák.

” Cesta k úspěchu v domácích zápasech vede přes dobře pokryté střední pásmo. V první třetině druhého zápasu jsme využili snad každou větší šanci a to bude důležité iv dalších zápasech, “doplnil asistent trenéra Piešťan Roman Sýkora.

Bet365-Uvítací bonus vyzvednete zde