Royals skoba vlajku – a Kansas City by mohol naučiť milovať Ned Yost

1. McCarthy, hala-of-slávy, ktorý vyhral deväť vlajočky s Chicago Cubs – Cubs! – a New York Yankees: 30-13, 0,698

2 .. Edgar Frederick Yost :. 18-8, 0,692

A napriek tomu Ned Yost, prvý človek, ktorý kedy vziať Kansas City Royals k back-to-back World Series, má zatiaľ vyhrať manažérom ročník ocenenia.Ned Yost, winningest manažér v histórii Royals (468), dostane druh objatie od svojej vlastnej fanúšikov, že v 7. porovnávač dostane pri svojom prvom pomalom tanci pri kostole sociálne: zbrojní zamknuté, chladný, vzdialený a nedôverčivý, kymácející nešikovne v time.Kansas City Royals hlavu späť do svetovej série po dramatickom víťazstve nad Blue Jays čítajte viac

Niektorí je to preto, že aj vo veku 61, Yost vychyľuje kreditu ako to väčšina kariérny politici radšej odkloniť vine.Čiastočne je to preto, že má ešte vyhrať jeden veľký, prísť na zlej strane Giants eso Madison Bumgarner v 2014 Fall Classic.

Ale to isté Yost, hromozvod lokálne za všetko, ale láska, je aj 2-0 v jednej behu hry v roku 2015 play-off, a 25-17 v one-run súťaží od začiatku pravidelného obdobia.Ten istý muž Kansas City nemôže úplne dôverovať natoľko, aby v blízkosti jeho kolektívnej prsia tancuje s New York Mets začína v utorok v noci.

“Tento klub,” povedal v piatok neskoro v noci, po 4 -3, sériovo definitívnom víťazstve nad Toronte v seriáli American League Championship, “má veľa odhodlania.”

bude prípad – niekoľko prípadov, pravdepodobne – teda v roku 2015 americká liga zástavkou bol zvíťaziť nad zlé tušenie kapitán je, rovnako ako to bolo viac ako Joey Bautista a jeho prevádzkovú spoluhráčov.Čo tiež prehliada jednu zásadnú vec: tento tím mu verí, verí v neho, aj keď nie

V dolnej časti ôsmej, po meškanie daždi za 45 minút, súťaž viazané na 3-. všetko, Royals v poli centra Lorenzo Cain, viedol z dolnej časti rámu na prechádzku. Prvý baseman Eric Hosmer á Cain sa potápa vložkou do pravého poľa rohu lapať 3-3 kravatu, kvintesenční Royals beh, priesečník atletiky a uvedomenia. Tretia základňa tréner Mike Jirschele videl hneď Fielder Bautista otáčky a hodil loptu smerom k limitnej človeka na druhého, off-bilanciu lízatko, skôr než stlačením bežca.Tréner Rýchlik Cain zelenú, čo má za následok beh pripomínajúce Enos Slaughterova Úprka v hre 7 z roku 1946 World Series.

“Bol to obrovský send by Hirsch,” Yost by som neskôr , “Náš klub nevadí byť viazaná neskoro.”

Čo siaha až do zvereneckého vec, viera vec, celá tá mágia a mojo.A napriek tomu sociálne médiá popraskali, že keď terénna posádka vytiahla plachtou z štadióna Kauffman v zhruba 10.31 miestnom čase, to bolo údajne proti želaniam Yosta, ktorý ho chcel opustiť tam, aby sa viac zneužil.

“Nesnažím sa príliš vydesiť o veciach, ktoré nemôžem ovládať,” povedal Yost Fox Sports ‘Erin Andrews počas oneskoreného dažďa.

Čo môže kontrolovať, kto dostane volanie a kedy , Nedostupný až do posledného, ​​dokonca aj keď vybuchne v jeho tvári. Ak by bolo dno ôsmeho dôkazom dôvery, horná časť rámu, tesne pred dažďom, bola obžalobou.Namiesto kluse svoj najlepší liek proti Wade Davis, čeliť mäso Toronte 2-3-4 hitters, reťaz, ktorý zahŕňal sluggers Josh Donaldson a Bautista, Yost vyšiel muž nastavenie Ryan Madson chrániť dva-run vedenie.

nemal

poradí :. single (Ben Revere). Strikeout (Donaldson). Two-run homer (Joey Bats). Chôdza (Edwin Encarnacion).

Davis prišiel na vylúdiť na vyskakovacie okno a strikeout. Potom Matka príroda prišla – silný -, aby sa na druhej hádať. Potom tretí.

“Meškanie dážď,” povedal Yost, “bol ako osina v zadku.”

Ale Davis zostal v teple počas vlhkosti, zostala voľná.A keď daná možnosť ho sedieť alebo že ho späť tam v hornej časti deviaty, Yost šiel so svojím čreva znova. Že aj zranených bližšie Greg Holland.

“Pozrel som sa na Holly a Holly povedal:, Nebojte sa o nič iné, ‘” spomína Yost. ” ‘Wade chce ísť na World Series. Bude v poriadku. “

Štyrikrát vrátane deviaty, Toronto mal muž na druhom mieste s menej ako dvoma výstupmi. Štyrikrát sa Jays zahadzuje

Yost sa medzitým stavia jeho lineup, ako Michael Corleone konštruktov nočné mory :. Stačí, keď si myslíte, že ste sa, že vás vytiahnuť späť znova. Royals ‘No9 hitter propaguje .755 kariéru OPS a udrel loptu na .368 klipu v ALCS.Jednička 8 hitter má kariéru OPS z .783. Leadoff muž je teraz hit bezpečne v 10 rovných playoff súťažiach.

Jeho No6 hitter, Mike Moustakas, opásaný sólovú homerun v druhom, ktorý sa usadil hneď za zadnom rade tribúny v pravom strede priľahlých k návšteve lapač a do outreached rukavice ventilátora, 19-ročný Caleb Humphreys z neďalekej surburb Blue Springs, Missouri to vyvolalo Jeffrey Maier je neslávny over-the-plot pomáhať na Derek Jeter homerun v roku 1996 ALCS.Aspoň jeden bývalého baseballu exekutívy v tlačovom poli, videl replay, predpovedal homerun by prevráteniu.

“To je double,” zamrmlal a prehrá sa objavil ukázať lopta pasce rukavicu z vrcholu plotu, možno prípade rušenia ventilátora. (Základné pravidlá pri Kauffman ukazujú, že každá guľa, ktorá zasahuje zábradlia nad out-of-mesto Scoreboard na pravej strane a caroms späť na pole, je v skutočnosti homerun.) The Blue Jays protestovali, a s oneskorením 97 sekúnd, úradníci v New Yorku k záveru, že nebol k dispozícii dostatok dôkazov replay prevrátiť volania.

A ako referendum o Jays štartovacie Davida Price, chystá zarobiť svoj voľný-agent tiket tento rok v zime, piatok dopadli podobne nepresvedčivá.Ľavák prišiel do večera bez profesijného postseason víťazstva ako predjedlo (0-7) a playoff ERA 5,24 – viac ako dva behy vyššia, než je jeho pravidelné sezónu značka 3,09. Ale majte na pamäti, príliš: Dostal tiež len 2,29 beží na podporu v priemere počas tých siedmich štartov. Bautista Dve obydlia stranou, pomoc bol žalostne nedostáva v hre 6, taky.

“Niekedy,” povedal Gibbons. “Musíš dať úver na druhú stranu.”

Niekedy musíš dať úver Yost, taky. Debata po celý víkend, či je to preto, že z toho človeka alebo cez neho, ale jedno je nesporná :. V Kansas City, ktoré sakramentsky linka je neustále v pohybe na