Štěpánek nadchol Mourinha: V Madride zmeškal futbal, teraz fandil znova

Bol kúsok od obrovského úspechu. Český tenista Radek Štěpánek dohnal v prvom kole French Open Andy Murrayho až do kritickej situácie. Svetová dvojka bola dva body od zabitia, nakoniec však päťsetovej bitku ustála a postúpila do druhého kola. Na tridsaťsedemročného českého veterána sa však po zápase hrnula len slová uznania a obdivu. Bokom nezostal ani veľký kamarát českého tenistu a pravdepodobný budúci kouč Manchestru United José Mourinho.

Vyčerpaný, sklamaný, ale hrdý. Tak končil svoje grandslamové ťaženie na French Open Radek Štěpánek. Karvinsku rodák prešiel v Paríži cez náročnú kvalifikáciu do hlavnej súťaže, kde narazil na jedného z najväčších favoritov turnaja Andy Murrayho.

Štěpánek sa po zápase dočkal veľkých ovácií.A stávkové bonusy online to nielen v stoji od fanúšikov na centrálnom dvorci Phillipe Chatrier, ale aj od radu kamarátov.


Medzi ne sa radí aj bývalý kouč Chelsea José Mourinho, ktorý už v minulosti dával svojim zverencom karvinského rodáka za príklad.

A parádne predstavenie slovenského tenistu si “Special One” nenechal ujsť ani tentoraz. Na Štěpánková displeji sa tak objavila od třiapadesátiletého kouča povzbudivá správa.

VIDEO: Naj momenty zo zápasu Štěpánek – Murray

“Písali sme si už v Madride a teraz tiež. Hovoril, že mi držia palce a že kvôli mne v Madride nevidel ani semifinále Ligy majstrov.V telefóne mám stovky správ, ale nechcel som si tým pred dohrávkou zaťažovať hlavu, ale mobil som radšej odovzdal Marku Všetička (kondičný tréner) a šiel odpočívať, “vysvetlil Štěpánek.

Český daviscupový reprezentant viedol nad britskou hviezdou už 2: 0 na sety, stretnutie natiahnuté do dvoch dní však nakoniec v piatich setoch prehral. Rozhodujúce sada trvala 72 minút a priniesla fantastický tenis. Obdivujem, v akej je Štěpánek kondícii, “žasnul napríklad bývalý špičkový tenista Brad Gilbert. A zďaleka nebol sám.

najlepšie stávkové bonusy “Celkovo to bol neuveriteľný zápas. Veľká bitka. Môžem byť hrdý na to, čo som predviedol, zatlačil som Andyho do kúta.Keď sa pozriem, čo tento rok na antuke dokázal, tak je to pre mňa veľkou motiváciou do ďalších týždňov, “uzavrel hodnotenie český tenista.

stávkovej kancelárie online